KEFERENİN KARA CUMASI YERİNE BEREKETLİ CUMAYI BAŞLATIYORUZ…

KEFERENİN KARA CUMASI YERİNE BEREKETLİ CUMAYI BAŞLATIYORUZ

HEM DE YILDA BİR KERE DEĞİL. HER CUMA DEVAM EDECEK BİR KAMPANYA

HALAL DUNYA MARKETLERİNDE ÖZEL UCUZLUK KAMPANYASI BAŞLIYOR.

“Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah’ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır. Namaz kılınınca artık yeryüzüne dağılın ve Allah’ın lütfundan nasibinizi arayın. Allah’ı çok zikredin ki kurtuluşa eresiniz.”(Cuma 9,10)

“Güneşin üzerine doğduğu günlerin en hayırlısı cuma günüdür,” (Müslim, no:2013, el-Muvatta, no:364, Ebû Dâvûd, no:1048, Tirmizî, no:488, Nesâî, no:1373, İbni Mâce, no:1085,

Black Friday-Kara Cuma. Amerika Birleşik Devletleri’nde ortaya çıkartılan bir alışveriş ve indirim günü. ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk cumaya denk getirilmiş. Tüm dünyada büyük indirimlerin yaşandığı Kasım ayının dördüncü Cuma’sı, ‘Kara Cuma‘ alışveriş çılgınlığı Türkiye’de de başladı. Farklı markalar ’Kara Cuma için indirim yapmaya başladı. Çılgınlık mağazalarda olduğu kadar online alışverişte de yaşanıyor.

Büyük şeytan AMERİKA müslümanlara gayzını ve kinini her fırsatta göteriyor. Kapitalist ve emperyalist sömürüsünde dahi müslümanların kutsal değerlerini ayaklar altına alarak gafil müslümları emellerine alet ettiriyor. Bu düpedüz yeni bir kültür erozyonudur. Şuurlu müslümanları karşı kampanyaya çağırıyoruz. Bu isimle başlatılan alışveriş kampanyalarını boykot ediyoruz.Bu mağazalardan alışveriş yapmıyoruz. Bereketli hayırlı cumamıza kara sürdürmüyoruz.

Bu oyunu bozmak için, yerine “Bereketli Cuma indirimi” kampanyasını başlatıyoruz.

İlk kampanyayı bu Cuma Halal Dunya Marketlerinin 50 şubesinde Cuma namazı çıkışından itibaren başlatıyoruz ve o günün mesai bitimine kadar devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir