YÜZ AKIMIZ HALAL DUNYA MARKETLERİ’NE İSTANBUL/KÜÇÜK ÇEKMECE –SEFAKÖY’DEN YENİ BİR KARDEŞ GELİYOR …

‘Ey iman edenler! Eğer siz yalnız Allah’a kulluk ediyorsanız, size verdiğimiz rızıkların helal ve tayyib olanlarından yiyin ve Allah’a şükredin’ (Bakara 2/172)

“Sizden, hayra dâvet eden, iyiliği emredip kötülüğü meneden bir topluluk bulunsun. İşte onlar kurtuluşa erenlerdir.” (Âl-i İmrân, 104)

Bu ayeti kerimelerin ışığında müslümanları helal ürünlere teşvik eden, haram ürünlerden meneden bir topluluk olan HALAL DUNYA MARKETLERİ BİRLİĞİ yeni bir kardeşe kavuşuyor.

Sağlığınıza ve dininize zarar verecek hiçbir zararlı katkı maddeli ürünün bulunmadığı, 15 bin çeşide yakın ürünün sergileneceği, Uluslararası sertifikalama kurumu GİMDES’in denetiminde helal ve tayyib sertifikalı ürünlerin yer alacağı yeni kardeş, Halal Dunya Marketimiz, 14.12.2020 PAZARTESİ Saat 12 00’de Kemalpaşa Mah. Bağlar Cad. No 42/A Küçükçekmece-Sefaköy adresinde, Cenabı Hakkın müsaadesi ve siz değerli helal lokma sevdalılarının dualarıyla hizmete açılıyor.

Helal Lokma Ailede başlar sloganı ile çalışmaya başlayan yeni şubemizin,Küçükçekmece’li kardeşlerimize ve bütün Müslümanlara hayırlı ve bereketli olmasını Rabbimizden diliyoruz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir