DERTLİ BİR MÜSLÜMAN GÖZÜYLE HALAL DUNYA MARKETLERİ…

DERTLİ BİR MÜSLÜMAN GÖZÜYLE HALAL DUNYA MARKETLERİ…

“…sizler dünyadaki düşman cephelerinden İslama karşı açılmış olan mücadelenin gıda cephesinde aşk-u şevk ile cihat etmektesiniz inancım budur. Allah’ın izniyle Rabbim sizleri muzaffer kılsın, bu bir başlangıç olsun inşallah. Bugün Müslümanların zor şartlar altında olsa da Helal ya da şüphesi giderilmiş ürünlere ulaşabilmesini sağlamak yarın evlerimizin, kalplerimizin ve bütün sokaklarımızın hatta dünyamızın bütün atomları ile İslamı teneffüs etmesi temennisi geliyor kalbimizden, arzumuz budur. Küçük kıvılcımların oluşturduğu büyük alevler aydınlattı İslamı hep, bundan sonra da aydınlık olması umudu ile sizleri tebrik ediyorum.” 

 

 

“Muhterem Büyüğüm,

Bu elektronik iletiyi yazıp yazmama konusunda ikilemde kaldım uzun süre ve en sonunda yazıp sizinle de paylaşmak istedim faydalı olmak adına. Genelde Helal gıda sertifikasyonunu özelde de GİMDES’i faaliyet ve çalışmalarını takip etme gayretindeyim. Öncelikle yaptığınız faydalı işler için Rabbimin razı olmasını temenni ederim. Her şubesi ile İslama cephe açmış olan bu fani âlemde İslamın kendi değerlerini yaşayamaması çok acı ve elem verici maalesef. Öncelikle Allah’ın nuru olan İslam ve üzerinde yaşadığımız bu muazzam coğrafyanın kendine ait o kadar muazzam ve müstakil gerçekleri var ki bunları görmeden yapacağımız her hamle bize bir şey katmaktan çok bir şey götürecektir. İslama karşı bütün şubeleri ile taarruz halinde olan şer dünya İslama içten içe mezhep ve meşrep kavgası yaptırarak İslamı ve İslam şuurundaki Müslümanları faydasız işlerde istihdam ediyor, bizlerin yerinde saymasına bile izin verilmiyor sürekli geri itiliyoruz.

“KADİYANİLİK” yani azınlık ve tefrikanın yanında Müslümanları pasifleştirmek… Bu pasifleştirme öyle bir hal almış ki yine içimizden, Ümmetten biri olduğunu sandığımız Gulam Ahmed Kadiyani İngilizleri sevdirmek, sevindirmek ve cihadı iptal etmek için 20 yıl uğraştığını ifade etmektedir. Cihat farizasını ortadan kaldırmak demek, cihat olmadan İslamın tebliğ dini olmasını ortadan kaldırmak demek. Bu oyunu düşman bütün İslam topraklarında bıkmadan usanmadan oynamaya devam ediyor. Bu bağlamda içimizde yanımızda yöremizde bulunan Gulam Ahmed Kadiyanilerden ve onların şerlerinden Rabbime sığınırız.

GİMDES ne kadar biliniyor, ne kadar itibar ediliyor, Halal Dunya Marketlerinden kimler alışveriş yapıyor ve ne satılıyor kısmında da kendimce araştırmalar yaptım. Birçok farklı bakış açısı ile bakmaya çalıştım. Artıların yanında eksilerin de olduğunu gördüm. Ama o kadar şerefli bir artısı varken eksiler hal yoluna konulur diye düşündüm. Büyük ve şerefli gayesi olan bu hareket eksilerini yol boyunca giderecektir inşallah.

İşte yukarıda değindiğim hal ve durumun vuku olduğu İslam coğrafyasında, sizler dünyadaki düşman cephelerinden İslama karşı açılmış olan mücadelenin gıda cephesinde aşk-u şevk ile cihat etmektesiniz inancım budur. Allah’ın izniyle Rabbim sizleri muzaffer kılsın bu bir başlangıç olsun inşallah. Bugün Müslümanların zor şartlar altında olsa da Helal ya da şüphesi giderilmiş ürünlere ulaşabilmesini sağlamak yarın evlerimizin, kalplerimizin ve bütün sokaklarımızın hatta dünyamızın bütün atomları ile İslamı teneffüs etmesi temennisi geliyor kalbimizden, arzumuz budur. Küçük kıvılcımların oluşturduğu büyük alevler aydınlattı İslamı hep, bundan sonra da aydınlık olması umudu ile sizleri tebrik ediyorum.”

Tüm GİMDES Helal Ve Tayyib Sertifikalı Firmalarımızı görmek isterseniz TIKLAYINIZ…. GİMDES HELAL VE TAYYİB SERTİFİKALI FİRMALARIMIZ

Tüm GİMDES Helal Ve Tayyib Sertifikalı Ürünleri satın almak isterseniz TIKLAYINIZ SERTİFİKALI ÜRÜNLER İÇİN HDM MARKET ŞUBELERİMİZ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir