MÜSLÜMAN TÜRKİYE’NİN YÜZ AKLARI KERVANINA 4 HALAL DUNYA MARKET ŞUBESİ EKLENİYOR.

Sıra ile, İSTANBUL ESENYURT-İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ-ADIYAMAN-TOKAT ŞUBELERİ AÇILIYOR…

‘Ey iman edenler! Eğer siz yalnız Allah’a kulluk ediyorsanız, size verdiğimiz rızıkların helal ve tayyib olanlarından yiyin ve Allah’a şükredin’ (Bakara 2/172)
“Her kim zerre kadar hayır işlemişse onu görecektir.” (Zilzal 7)
“Eğer Allah’ın âyetlerine iman ediyorsanız, Allah’ın ismi anılarak kesilen hayvanlardan yiyin.”(Enam-118)
“Her kim ki, vücudunun uzviyeti haram lokma ile teşekkül etmiştir. Artık cehennem, o vücuda yaraşan en iyi bir makardır.” (Sahih-i Buhari, Taberani Said İbn-i Yezîd tarikıyle Ömer İbn-i Hattab)

Helal Lokma Ailede başlar sloganı ile çalışmaya başlayacak yeni şubelerimiz kardeşlerimize ve bütün Müslümanlara hayırlı olsun.

Müjdeler olsun! Yeni bir Dünya doğuyor ülkemiz ufuklarında. İhtiyaçlarımızı helalinden temin edebileceğimiz, mutluluk ve sağlık verecek yeni bir dünyaya doğru yürüyoruz. İstanbulumuzun Anadolu ve Avrupa yakasında 9 şubemizden sonra 10. Şubemiz Esenyurt’ta, 11. Şubemiz Beylik düzü’nde ve Türkiye’de 44. Şubemiz Adıyaman’da, 45. Şubemiz Tokat’ta açılıyor.

Hayırda yarışan Müslüman TÜRKİYE’nin yüz akları kervanına Şubatın ilk haftasına kadar 3 HDM Şubemiz açılıyor. Allah (cc) ‘a hamd olsun ki Müslüman TÜRKİYE’nin yüzakları, sayıları artarak, yola devam ediyorlar ve Helal ve Tayyib ürünleri Müslümanlara sunmak için hizmette yarışıyorlar. Bu hayırlı hizmet yarışına İstanbul Esenyurt şubesi 18 Ocak Perşembe günü saat 14 00’de açılış yaparak bu kervana katılıyor. Adres: Barbaros Hayreddin Paşa Mah. 2299 Sokak. Arena Rezidans. No.7 Esenyurt /İSTANBUL. TEL: 0530 343 70 49

Helal lokmada telaşı ve merakı olan kardeşlerimize buradan tekrar seslenmek istiyoruz. Boş mazeret veya tembellikden vazgeçip ailesinin mutluluğunu, sağlığını ve ahirete yatırım yapma fırsatlarını sağlayabilecek Halal Dunya marketlerine çoluk çocuk ziyaret ediniz ,alışverişler yapınız. Yok herşey bulunmuyormuş, yok fiyatlar çok yüksekmiş, yok çok uzaktaymış gibi çoğu yalan, yanlış gerçeği yansıtmayan mazeretler sizi hayırlı bir işi yapmaktan alıkoymasın. Bu marketlerde sağlığınıza ve dininiza zarar verecek hiçbir zararlı katkı maddeli ürün bulunmaz. Ne idüğü bilinmeyen hayvan kökenli jelatinli, sistainli, mono ve digliseridli ürünler bulunmaz. Sağlığa zararlı, sentetik tatlandırıcılı, aromalı, boyalı meşrubatlar, sakızlar, yoğurtlar bulunmaz.Monosodyumglutomatlı, sodyum nitritli, karragenanlı, domuz enzimli, domuz proteinli ürünler bulunmaz. Helal kesim şartlarına uymayan et ürünleri bulunmaz. GDO’lu ürünler asla bulunmaz.

Şuurlu Müslüman Kardeşlerimizin Helal ve Tayyib ürün arayışı yoğunlaştıkça HALAL DUNYA MARKET şubelerinin sayısı da Allahımızın izni ile artmaya devam edecektir. Allah(cc) Müslümanlara hayırlı kılsın dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir