TRABZONDA YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR…

Trabzonumuzda kendi küçük, cürmü büyük HALAL DUNYA MARKETLERİ’nin 2.şubesi açılıyor.

Halal Dunya Marketleri Trabzon Meydan Şubesi 19 Ağustos Cumartesi günü saat 13 30’da açılıyor. Yeni şubemiz, Meydan Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi yan sokağında hizmet verecek. Mehmet KOÇ. TEL:0462 300 08 08- 0 533 814 41 01

HALAL DUNYA MARKETLERİ toplum bilincinde yavaş yavaş önemli bir yere doğru ilerliyor.Yeni bir vizyon ve yeni bir misyon ile yeni bir konsept ortaya koydu. Bu marketlerin çevresindeki müslüman bireyler bu konsepti sevdi. Şüphesiz yılların oluşturduğu yoğun alışkanlıkları birdenbire değiştirmek kolay değildir. Buna rağmen helal gıda arayışının bir seviye kazanması sebebi ile bu kolay olmayan helale dönüş değişimini nisbeten kolaylaştırdığına şahid oluyoruz.

Açılacak marketimizin de, yurdumuzun çeşitli yörelerinde daha önce açılmış Marketlerimizde olduğu gibi, rafları Müslüman bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşit çeşit ürünlerle dopdolu olacak. Çeşit çeşit Peynirler, yoğurtlar,ayranlar, tereyağlar, ballar, reçeller, helvalar, tavuklar, sucuk, salam, sosisler, biküviler, kurabiyeler, çikolatalar, unlar, makarnalar, yağlar, yumurtalar, bakliyat ve pirinçler, zeytinler, dondurmalar, kuru yemişler, ekmekler, yufkalar, şekerlemeler ve kozmetik ürünler… Halal Dunya Marketleri küçücük ama ne ararsanız var bu marketlerde.

Bu marketlerde sağlığınıza ve dininiza zarar verecek hiçbir zararlı katkı maddeli ürün bulunmaz. Ne idüğü bilinmeyen hayvan kökenli jelatinli, sistainli, mono ve digliseridli ürünler bulunmaz. Sağlığa zararlı, sentetik tatlandırıcılı, aromalı, boyalı meşrubatlar, sakızlar, yoğurtlar bulunmaz.Monosodyumglutomatlı, sodyum nitritli, karragenanlı, domuz enzimli, domuz proteinli ürünler bulunmaz. Helal kesim şartlarına uymayan et ürünleri bulunmaz. GDO’lu ürünler asla bulunmaz.Bundan böyle, daha önce açılmış olan ÇARŞI ŞUBE’mizle beraber MEYDAN ŞUBE’miz birlikte Trabzonumuzdaki kardeşlerimize hizmet edeceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir